Semestrálne kurzy poľštiny 2017/2018

 „Bezwzględny Grzegorz Brzęczyszczykiewicz wyruszył ze Szczebrzeszyna przez Szymankowszczyznę do Pszczyny. I choć nieraz zalewała go żółć, niepomny następstw znalazł ostatecznie szczęście w źdźble trawy.“

 

Aj vy chcete vedieť vysloviť tento zábavný jazykolam plynulou poľštinou? Tak neváhajte, a prihláste sa na semestrálne kurzy poľského jazyka v Poľskom inštitúte v Bratislave!

 

Poľský inštitút už tradične organizuje semestrálne kurzy poľského jazyka pre Slovákov. Kurz pre každú skupinu sa skladá zo 30 vyučovacích hodín za semester, lekcie sa konajú raz do týždňa (po dve hodiny). Cena kurzu je 70 € za semester a platí sa pred prvou hodinou.

 

Harmonogram semestrálnych kurzov 2017/2018:

Prvá hodina sa bude konať v utorok 3. októbra a v stredu 4. októbra 2017 podľa nasledujúceho rozvrhu:

skupina A1 (začiatočníci) – utorok 18:45 - KAPACITA SKUPINY NAPLNENÁ
skupina A1 (začiatočníci) – streda 17:00 - KAPACITA SKUPINY NAPLNENÁ
skupina B1 (mierne pokročilí) – streda 18:45 - KAPACITA SKUPINY NAPLNENÁ
skupina C1 (pokročilí) – utorok 17:00

 

Záujemcovia sa môžu hlásiť na telefónnom čísle 02 544 320 15 alebo prostredníctvom e-mailovej adresy Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. 

____________________

Tí, ktorí už vedia po poľsky a majú záujem o získanie medzinárodne uznávaného jazykového certifikátu z poľštiny, získajú viac informácií na stránke: www.buwiwm.edu.pl/certyfikacja alebo http://certyfikatpolski.pl/.

 

FaLang translation system by Faboba