alt

W Punkt je prvým spoločensko-politickým časopisom v Poľsku, ktoré je určené pre mobilné zariadenia. Bol pripravený špeciálne pre iPad, avšak bezplatne si ho môžete stiahnuť aj vo verziách epub a mobi – na smartfóny, tablety, čítačky a počítače s nainštalovanou čítačkou e-bookov.

Pred niekoľkými týždňami vyšlo už druhé číslo tohto zaujímavého časopisu, a od začiatku naberá veľmi rýchlo na popularite.

Časopis sa zaoberá spoločenskými témami najmä v tematickom trojuholníku spoločnosť technológie hodnoty. V časopise tiež môžete nájsť články zaoberajúce sa medzigeneračným dialógom, či politickými, kultúrnymi a obchodnými záležitosťami.

W Punkt vznikol v dôsledku nezávislej iniciatívy. Obsahuje publicistické texty (rozhovory, reportáže, eseje) a kratšie fejtóny (spoločenské, politické, kultúrne, obchodné, motoristické atď.), okrem toho tiež recenzie kníh, seriálov, mobilných aplikácií či výber zaujímavých filmov z YouTube.

Redakciu časopisu tvoria Sebastian Duda, Rafał Hetman, Miłada Jędrysik, Emilia Kolinko, Jarosław Marczuk, Maciej Okraszewski, Anna Mateja, Ewa Rżysko, Barbara Szelewa, Olgierd Świda a Wojciech Załuska. Šéfredaktorom a vydavateľom je Jakub Halcewicz-Pleskaczewski.

Viac informácií a sťahovanie na: magazynwpunkt.pl

FaLang translation system by Faboba